Halniak Targanice - Borowik Bachowice 6:2(0:1)

Po zwycięstwie nad Witanowicami dostaliśmy bolesną lekcję futbolu od zespołu z Targanic. Pierwsza połowa spotkania w Naszym wykonaniu nie wskazywała zupełnie na to, że mecz zakończy się takim rezultatem. W 14 minucie po podaniu Rąpla piłkę do bramki gości skierował Ciemiera i prowadzenie utrzymaliśmy do przerwy. Po przerwie jednak Targanice wzięły się do roboty, do wyrównania doprowadzili minutę po wznowieniu gry w drugiej połowie, następnie do 65 minuty zdobyły jeszcze dwie bramki. W 65 minucie w polu karnym faulowany był Ciemiera, a jedenastkę wykorzystał Patryk Dębski. To była nasza ostatnia bramka w tym spotkaniu, później na boisku istnieli już tylko gospodarze, ostatecznie zwyciężając aż 6:2.