Zwycięstwo 5:0 w inauguracji juniorów

Na tegoroczny sezon Borowik Bachowice zgłosił do rozgrywek drużynę juniorską. Przypomnijmy, że w tej kategorii wiekowej mogą występować zawodnicy urodzeni w 2000 roku lub młodsi, więc jest to solidne zaplecze pod późniejszą grę już w zespole seniorskim. Na inaugurację zmierzyliśmy się z zespołem z Izdebnika. Pierwszy sprawdzian wypadł jak najbardziej korzystnie, już w 2 minucie po akcji sam na sam gola zdobył Dawid Jacoszek. 3 minuty później na 2:0 mocnym strzałem z 10 metrów podwyższył Piotr Matyjasik. Na kolejne gole przyszło czekać aż do 70 minuty, na 3:0 po indywidualnej akcji wynik podwyższył Michał Pieczonka. 5 minut później, popularny Ela kapitalnym uderzeniem z 30 metrów zdobył swoją drugą bramkę w tym spotkaniu. W 85 minucie wynik ustalił po wymanewrowaniu dwóch obrońców, fizjoteraupeta drużyny seniorskiej Szymon Maj. Należy bić brawa za postawę w tym spotkaniu Naszym juniorom oraz trenerowi Pawłowi Stańczykowi, który w krótkim czasie zdołał przygotować nowo powstały zespół do rozgrywek.