3 punkty w twardym boju z Kossową

Skład: Świergosz - P. Dębski, Kawończyk, Rąpel , Książek - Górecki, M. Wołoch, Kajfasz, Ściera, Ł. Szczygieł - Ciemiera oraz Kurdziel, K. Wołoch, Świerguła

Po niezwykle dramatycznym spotkaniu pokonaliśmy zespół z Kossowej 3:2. Trzeba przyznać, że był to bardzo zacięty mecz, a nasi rywale pokazali się z niezłej strony. Pierwsi strzelac zaczęli goście, w 22 minucie Świergosza po indywidualnej akcji pokonał zawodnik Przełęczy. W drugiej połowie jednak kluczową rolę odegrały stałe fragmenty gry, w 59 minucie i 72 minucie po rzutach rożnych najlepiej w polu karnym odnajdywal się Marcin Wołoch i dwukrotnie skierował piłkę do bramki. W 77 minucie po rzucie wolnym Kossowa doprowadziła do remisu i w tym momencie wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów. Jednakże, w końcówce spotkania rajd Marcina Ciemiery został przerwany przez faul w polu karnym, a do jakże ważnej jedenastki podszedł Patryk Dębski i zapewnił Nam zwycięstwo. Czwarte spotkanie sezonu, czwarte zwycięstwo i fotel lidera, tak obecnie prezentuje się postawa Naszego zespołu w tym sezonie. Warto dodać, że na meczu zjawiło się blisko 150 osób, kibice dopisali od strony zarówno gospodarzy jak i gości. W następnej kolejce czeka Nas kolejny bardzo ciężki mecz, gdyż jedziemy do Choczni na mecz z tamtejszą Olimpią