Wygrana 4:1 z Babicą zapewnia 4 miejsce na koniec sezonu 2017/2018

W niedzielnym spotkaniu Borowik rozbił zespół Amatora Babica aż 4:1. W 33 minucie piłkę po rzucie rożnym wprost na nogę prezesa klubu, Artura Rąpla zgrał Patryk Dębski, a pierwszy z wymienionych wolejem z 5 metrów otworzył wynik meczu. W drugiej połowie, a konkretnie w 58 minucie dwójkowa akcja Ciemiery z Patrykiem Dębskim zakończyła się bramką Patryka. 7 minut póżniej w polu karnym faulowany był Patryk Dębski, a rzut karny wykorzystał Ciemiera. W 76 minucie Grzegorz Ściera dograł piłkę na 11 metr do Daniela Świergosza, a ten mocnym strzałem sprawił, że mieliśmy już 4:0. Gości stać było jedynie na honorowe trafienie w końcówce spotkania. Podsumowując, dzięki temu zwycięstwu przeskoczyliśmy w tabeli Naszego niedzielnego rywala, tym samym na mecie sezonu okazując się czwartą siłą w tabeli B Klasy Wadowickiej.