Wysoka porażka z Inwałdem 0:4

Skład: Świergosz - Świerguła, Rąpel, Kawończyk, P. Dębski - Biela, M. Wołoch, Górecki, Ściera, Książek - Ciemiera oraz Szczygieł, Kajfasz, Rybarz, Kurdziel i R. Wołoch

Zespół LKS Huragan Inwałd boleśnie przerwał Naszą serię zwycięstw, będąc zespołem lepszym o klasę. Spodziewaliśmy się bardzo trudnego meczu i przewidywania niestety się sprawdziły, drużyna Huraganu zaprezentowała co najmniej A klasowy poziom i mogła wygrać jeszcze wyżej. Początek meczu w Naszym wykonaniu był całkiem niezły, okazje mieli Ciemiera i Rąpel lecz w 17 minucie po składnej akcji Inwałd wyszedł na prowadzenie. W 32 minucie po faulu Patryka Debskiego sędzia podyktował rzut wolny z 17 metrów, który na gola zamienił obrońca gości. W drugiej połowie po bledzie w obronie, w 57 minucie goście wyszli na trzybramkowe prowadzenie. Niewiele później z czerwoną kartką w konsekwencji dwóch żółtych boisko opuścił P. Dębski. Goście nadal dominowali i w 77 minucie przypieczetowali zwycięstwo czwartą bramką. Pomimo porażki podnosimy głowy do góry, gdyż takie mecze pokazują, ile pracy jeszcze przed Nami, co może wyjść Nam tylko i wyłącznie na korzyść. Huragan spycha Nas z fotela lidera, lecz z 21 punktami zajmujemy obecnie 2 miejsce. Na pewno warto wspomnieć o bardzo dużym zainteresowaniu tym meczem kibiców, frekwencja wyniosła prawie 350 osób i można zaryzykować stwierdzenie, że jest to rekord tegorocznych rozgrywek w całej lidze. Dziękujemy kibicom zarówno gospodarzy jak i gości za głośny oraz co najważniejsze kulturalny doping, a już w najbliższą niedzielę w derbowym spotkaniu zmierzymy się z Grodziskiem na wyjeździe.