Zwycięstwo w Witanowicach 3:1

Dzisiejszy mecz odbył się w ciężkich warunkach, było zimno, deszczowo i wietrznie lecz to nie przeszkodziło Borowikowi w odniesieniu zasłużonego zwycięstwa. Mecz lepiej rozpoczął się dla gospodarzy, w 30 minucie Świergosz sfaulowal w polu karnym napastnika Skawy, a po rzucie karnym Skawa objęła prowadzenie. Odpowiedź z Naszej strony nastąpiła szybko, w 40 minucie dośrodkowanie z rzutu rożnego głową na gola zamienił Kamil Górecki. W drugiej połowie poszliśmy za ciosem, w 60 minucie prostopadłą piłkę do Dominika Ściery zagral Marcin Wołoch, a młody skrzydłowy dogral na pustą bramkę do Ciemiery, który wyprowadził Nasz zespół na prowadzenie. Następnie musieliśmy radzić sobie w dziesięciu po czerwonej kartce w konsekwencji dwóch żółtych dla Grześka Kawończyka. W 70 minucie w polu karnym faulowany był Górecki, a jedenastkę wykorzystal, ostatnim czasem etatowy wykonawca, czyli Patryk Dębski. W 89 minucie za niesportowe zachowanie z boiska wyleciał Bartek Kurdziel i musieliśmy grać w dziewięciu, lecz dowiezlismy wynik do końca. Po trzech meczach bez zwycięstwa znowu wygrywamy i nie tracimy kontaktu z czołówką.

Obraz może zawierać: na zewnątrz i przyroda